İstanbul Pendik ToyotaDUMANKAYA PENDİK

Toyota Plaza DUMANKAYA PENDİK

50 yıla yakın deneyim…

Dumankaya, yarım asra yaklaşan geçmişinden aldığı bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek başta inşaat olmak üzere otomotiv, yapı malzemeleri pazarlaması, sigortacılık ve PVC kapı pencere üretimi gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

1991 yılından beri faaliyet gösteren ve Toyota’nın İstanbul’daki en büyük yetkili satıcı ve servislerinden biri olan Dumankaya Otomotiv, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde deneyimli personeli, etkin pazarlama anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile ticari ve binek araç konusunda çok önemli bir ihtiyaca cevap vermektedir.

Toyota’nın önemli çözüm ortağı: Dumankaya Otomotiv

20 yıla yakın bir süredir Toyota’nın en büyük yetkili satıcı ve servislerinden biri olan Dumankaya Otomotiv, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle bugüne kadar birçok önemli tüketici portföyüne hizmet vermiştir. Müşteri Memnuniyeti 1’incilik Ödülü, Türkiye Genel Satışları 3’üncülük Ödülü ve Toyota Way Ödülü gibi önemli başarılara imza atmış olan Dumankaya Otomotiv, sürekli büyüyen kadrosu yanında hizmet alanını da genişletmektedir.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

Toyota’nın en büyük yetkili satıcı ve servislerinden birisi olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek.

Misyonumuz

Toyota’nın yüksek kaliteli, konforlu ve kullanışlı araçlarını uygun ödeme koşullarıyla sunarken, sürekli müşteri memnuiyetine önem vererek, samimi ve dürüst bir ilişki içerisinde kalmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık 

Yenilikçilik 

Dürüstlük 

Çalışkanlık 

Disiplin ve Sorumluluk

Başarılarımız

Müşteri Memnuniyeti 1’incilik Ödülü

Türkiye Genel Satışları 3’üncülük Ödülü

Toyota Way Ödülü Bilgi Toplumu Hizmetleri için tıklayınız

Bizden Kareler

 

 

İstanbul Pendik Toyota DUMANKAYA PENDİK

Ankara Yolu Pendik Kavşağı Dumankaya İş Merkezi Pendik - İstanbul


Tel    : 02163790922

Faks : 0216 3790577


satis@dumankaya.toyota.com.tr
İstanbul Pendik Toyota DUMANKAYA PENDİK
Açık Olduğumuz Saatler

Satış: 08:00-18:00 (Pzt-Cts)

Satış: 08:00-17:00 (Pazar)


Servis: 08:00-18:00 (Hafta içi)

Servis: 08:00-18:00 (Cumartesi)