Hakkımızda | Toyota Plaza Dumankaya Pendik | İstanbul Pendik Toyota Bayi

BİZ KİMİZ


İstanbul ilinin Pendik ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan DUMANKAYA PENDİK güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

50 yıla yakın deneyim…

Dumankaya, yarım asra yaklaşan geçmişinden aldığı bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek başta inşaat olmak üzere otomotiv, yapı malzemeleri pazarlaması, sigortacılık ve PVC kapı pencere üretimi gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

1991 yılından beri faaliyet gösteren ve Toyota’nın İstanbul’daki en büyük yetkili satıcı ve servislerinden biri olan Dumankaya Otomotiv, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde deneyimli personeli, etkin pazarlama anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile ticari ve binek araç konusunda çok önemli bir ihtiyaca cevap vermektedir.

Toyota’nın önemli çözüm ortağı: Dumankaya Otomotiv

20 yıla yakın bir süredir Toyota’nın en büyük yetkili satıcı ve servislerinden biri olan Dumankaya Otomotiv, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle bugüne kadar birçok önemli tüketici portföyüne hizmet vermiştir. Müşteri Memnuniyeti 1’incilik Ödülü, Türkiye Genel Satışları 3’üncülük Ödülü ve Toyota Way Ödülü gibi önemli başarılara imza atmış olan Dumankaya Otomotiv, sürekli büyüyen kadrosu yanında hizmet alanını da genişletmektedir.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

Toyota’nın en büyük yetkili satıcı ve servislerinden birisi olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek.

Misyonumuz

Toyota’nın yüksek kaliteli, konforlu ve kullanışlı araçlarını uygun ödeme koşullarıyla sunarken, sürekli müşteri memnuiyetine önem vererek, samimi ve dürüst bir ilişki içerisinde kalmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık 

Yenilikçilik 

Dürüstlük 

Çalışkanlık 

Disiplin ve Sorumluluk

Başarılarımız

Müşteri Memnuniyeti 1’incilik Ödülü

Türkiye Genel Satışları 3’üncülük Ödülü

Toyota Way Ödülü Bilgi Toplumu Hizmetleri için tıklayınız

Dumankaya Pendik İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
 • Ankara Yolu Pendik Kavşağı Dumankaya İş Merkezi Pendik - İstanbul
 • 0216 379 09 22
 • 0216 3790577
 • satis@dumankaya.toyota.com.tr
 • info@dumankayatoyota.com
Haritada görün
İletişim ve Çalışma Saatleri
 • Satış :

  Hafta içi: 09.00 - 18:00
  Cumartesi: 09.00 - 18:00
  Pazar:11.00 - 17:00

 • Servis :

  Hafta içi: 09.00 - 18:00
  Cumartesi: 09.00 - 18:00
  Pazar: Kapalı