Kampanyalar | Toyota Plaza Dumankaya Pendik | İstanbul Pendik Toyota Bayi
HAYALİNİZDEKİ COROLLA ÇOK YAKININIZDA!

HAYALİNİZDEKİ COROLLA ÇOK YAKININIZDA!

Corolla’nın prestijli ve modern tasarımıyla her yolculuğunuzun keyfini doyasıya yaşayın!


1.260.000 TL'den başlayan fiyat ve ÖTV muaf avantajıyla

Yılların efsanesi Corolla'nın eşsiz konforu, üst düzey güvenlik ve teknolojisi, Temmuz ayına özel ve stoklarla sınırlı avantajlarla.

Tüm versiyonlarda standart olarak sunulan Toyota Safety Sense 3 Akıllı Güvenlik Sistemi ile güvenlik bizden konforuna alışmak sizden.

Temmuz ayına özel avantajları keşfetmek için Toyota Plazaları ziyaret edin.

Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalar'da.


*Geçerlilik tarihi: 01.07.2024 ile 31.07.2024


 

İlanda yer alan fiyat Özel Tüketim Vergisi ve ilgili diğer mevzuatta yer alan şartları sağlayan malul ve engelli müşterilerimizin ÖTV’siz araç iktisabına yönelik istisnadan yararlanmak suretiyle satın alımına uygundur. Engellilik derecesi %90 dan az olan malul ve engelliler, tam teşekküllü hastanelerden alınan sağlık kurulu raporu alıp kendi adlarına kayıtlı ve tescilli olan taşıtların, engellilik durumuna uygun hale getirildiğini belirten ‘Motorlu Araç Tescil Belgesi’ ni onaylanmış örneği ile ‘Araçlar İçin Teknik Belge’ ve ‘Proje Raporu’ nun aslı veya noter onaylı örneğini ilgili vergi dairesine ibraz etmeleri halinde MTV’den muaf sayılabilirler. Bu işlemlerin tamamı Araç Alısı tarafından takeip edilecek işlemler olup, Şirketimizin ve Bayilerinin bu işlemleri takip etme veya sonuçlandırma sorumluluğu bulunmamaktadır. Satışlarımız stoklarla sınırlıdır. Tavsiye edilen fiyatlarda değişiklik olması ve araç bedelinin ÖTV muafiyet istisnası sınırı dışına çıkması durumunda Şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. İlanda yer alan modelin görsel ve donanımları Türkiye’de sunulan versiyonlardan farklılık gösterebilir. Bu modelin birleşik CO2 salımı 138-143 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 6,1 – 6,3 lt/100 km değerleri arasındadır. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi Toyota Plazalar ve toyota.com.tr’de.

Dumankaya Pendik İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
 • Ankara Yolu Pendik Kavşağı Dumankaya İş Merkezi Pendik - İstanbul
 • 0216 379 09 22
 • 0216 3790577
 • satis@dumankaya.toyota.com.tr
 • info@dumankayatoyota.com
Haritada görün
İletişim ve Çalışma Saatleri
 • Satış :

  Hafta içi: 09:00 - 18:00
  Cumartesi: 09:00 - 18:00
  Pazar:Kapalı

 • Servis :

  Hafta içi: 09:00 - 18:00
  Cumartesi: 09:00 - 18:00
  Pazar: Kapalı